Lot saniami świętego Mikołaja

 

Poczuj magię świąt Bożego Narodzenia!

symulator san swietego mikolaja

 

Proponujemy Państwu wynajem symulatora lotu saniami świętego Mikołaja. Symulator lotu dla dwóch osób został przerobiony wizualnie na sanie Mikołaja. Drugim pilotem może być Elf lub Mikołaj.

symulator mikolajasymulator san mikolaja 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lot saniami mikolajasymulator san swietego mikolaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

symulator lotu saniami mikolaja

symulatory lotnicze zima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

symulator mikolaja

lot saniami mikołaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 symulator lotu


 

Z pewnością każdy kiedyś chciał zostać pilotem i sterować największymi maszynami świata. Teraz jest to w zasięgu ręki.

Działamy w Polsce i Europie
Imprezy - Arkadiusz Makuła

tel. kom. 501 807 007 symulatory lotu

 


 

symulator lotu

Ruchomy symulator lotu dla 2 osób

(pilot + instruktor)

Spełnij marzenie o lataniu
 

Zasilanie: 230V/2kW, wymiary: 2m x 2m x 2m
GRATISY - malowanie samolotu w grze w logo klienta

Symulator lotniczy może uatrakcyjnić Państwa imprezę firmową, integracyjną, plenerową, promocyjną, piknik, konferencje, targi.

Wiek uczestników, którzy usiądą za sterami samolotu czy helikoptera, nie ma znaczenia. Możemy latać nad Warszawą, Bydgoszczą, a nawet New York. Aby poprawnie latać, należy kontrolować maszynę tak, aby nie rozbiła się w trakcie lotu i podczas lądowania. W czasie zabawy uczymy się pilotażu i poznajemy tajniki latania. Dzięki siłownikom czujemy podczas lotu każde przeciążenie. Ruchy odwzorowują prawdziwe zachowanie statku powietrznego: samolotu, helikoptera, śmigłowca, myśliwca i innych. Panoramiczny obraz pozwala nam poczuć się jak za sterami prawdziwej latającej maszyny.
 
Komunikacja między pilotem i instruktorem odbywa się za pomocą słuchawek lotniczych. Nasz instruktor opowie o locie, nauczy nas właściwych technik latania, pomoże opanować maszynę i odpowie na każde pytanie. Poprowadzi nas tak, aby każdy uczestnik po odbytym locie był zadowolony i uśmiechnięty.

  DO GORY


 

symulator lotniczyRuchomy symulator lotniczy przeznaczony dla jednej osoby

 

Zasilanie: 230V/2kW, wymiary: 1m x 2m x 2m
GRATISY - malowanie samolotu w grze w logo klienta

Symulatory lotnicze myśliwcem i helikopterem to zaawansowane technologicznie urządzenia. Możemy latać odrzutowcem F16, który wymaga precyzji i szybkiego myślenia. Najmniejszy błąd pilota potrafi doprowadzić do rozbicia myśliwca. Śmigłowcem możemy wykonywać manewry, jakim nie podoła samolot. Na symulatorze lotu każdy uczestnik zabawy będzie mógł spełnić swoje marzenie o pozostaniu pilotem cywilnym i wojskowym.
 
Zadaniem pilota jest opanowanie sterów maszyny i bezpieczne wylądowanie na wskazanym lotnisku. Latając z jednego punktu do drugiego możemy podziwiać krajobrazy i budynki. Loty statkami powietrznymi odbywają się nad realistycznymi lotniskami. Innowacją jest to, że możemy połączyć symulatory w sieć i zawodnicy mogą ścigać się w przestrzeni.

Obsługa symulatorów jest przebrana za pilotów. Posiadamy czapki lotnicze. Budzą one wiele emocji i powodują, że każdy kto je zobaczy chce mieć w nich zdjęcie. Oczywiście pracownicy udostępniają lotnicze nakrycie głowy.

 DO GORY 


  symulator lotu statkiem kosmicznym
Ruchomy symulator statku kosmicznego

 

Zasilanie: 230V/2kW, wymiary: 2m x 2m x 2m
 
Wiele ludzi fascynuje kosmos. Są ciekawi, czy istnieje inna cywilizacja poza tą na ziemi. A ilu z nas podziwia kosmonautów i zazdrości im tego, że mogą ogromnymi promami kosmicznymi polecieć na przykład na księżyc. Swoim statkiem kosmicznym przemierzają tysiące mil w odległej dla nas galaktyce. Już od teraz wiedz, że Ty również możesz to wszystko zobaczyć. Jeśli marzyłeś o locie na księżyc to możemy je spełnić!

Obsługa symulatora kosmicznego jest intuicyjna. Wszelkie wątpliwości rozwieje instruktor, który pomaga wczuć się w rolę zdobywcy kosmosu. Symulacja pozwala na obejrzenie wszechświata. Będziemy podążać wśród planet, gwiazd i dróg mlecznych. Zobaczycie, że wszystko stanie się bliskie. Możemy wylądować na księżycu, zwiedzić go, zobaczyć kratery i inne. Wrażenia wizualne są dodatkowo potęgowane przez wspaniałe efekty dźwiękowe zapewnione przez wysokiej klasy sprzęt audio. 

Pokonaj grawitację i wznieś się w przestworza!

 DO GORY


 

symulator lotu modelami

Symulator lotów modeli
 

Zasilanie: 230V/2kW, wymiary: 2m x 6m x 2m
 
Sterowanie modelami samolotu wymaga doświadczenia, umiejętności, cierpliwości i precyzji. Dla początkujących nie jest to łatwa zabawa, bo po każdym upadku trzeba model naprawić. Reperacja kosztuje i zajmuje czas, który moglibyśmy poświęcić na naukę latania.

Symulator stanowi łatwy, przyjemny i niezwykle oszczędny sposób na nauczenie się pilotowania modelami samolotów, bez narażania ich na jakiekolwiek uszkodzenia. Program bardzo dobrze odwzorowuje zachowania się modeli w powietrzu. Dzięki symulatorowi możemy podszkolić nasze umiejętności bez konieczności wybierania się na lotnisko. Doskonała grafika pomaga nam przenieść się na plac, gdzie możemy uczyć się sterować tymi małymi samolocikami. Sterowanie symulatorem jest proste, a wszelkie wątpliwości rozwieje nasz instruktor. Wytłumaczy i pokaże jak szybko opanować latanie modelami samolotów.

Proponujemy wiele modeli. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model samolotu. Idealne rozwiązanie na imprezy w budynkach.

DO GORY


batak lotniczy mierzący refleks

 

Refleksomierz lotniczy

 

Zasilanie: 230V/1kW, wymiary: 2m x 2m x 1,5m  

 

Na imprezach często brak dodatkowych rozrywek. Czasem zdarzają się długie kolejki oczekiwania, aby pobawić się na symulatorach. Atrakcją, która ich zatrzyma i zabawi przez ten czas jest Refleksomierz. Urządzenie służy do treningu koncentracji, skracania czasu reakcji, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Batak często wykorzystywany jest do treningów między innymi zespołów Formuły 1.

Symulator szkoleniowy pomoże Ci zmierzyć swój refleks. Po podłączeniu urządzenia do prądu, rozpoczyna się zabawa. Gra polega na jak najszybszym naciskaniu zapalających się światełek, które skaczą z lewej do prawej i z dołu do góry. Wygrywa ten, kto w ciągu minuty naciśnie ich najwięcej. Wynik pokazany jest na dużym wyświetlaczu. Każdy go zobaczy. Na Refleksomierzu można przeprowadzić konkursy. Przepustowość bataka to około 50 osób na 1 godzinę.

Batak można obrandować w dowolną szatę graficzną, którą możemy przygotować.

 


Kontakt:
Działamy w Polsce i Europie

Imprezy - Arkadiusz Makuła

tel. kom. 501 807 007

 

DO GÓRY