Wynajem atrakcji zimowych na event

Wynajem atrakcji zimowych na event – wirtualna rzeczywistość na imprezy

symulatory lotu wynajem

Wynajem symulatorów VR

NOWOŚĆ! Symulator sportów zimowych VR

Oprócz symulatorów lotniczych na wynajem posiadamy szeroką ofertę innych symulatorów rozrywkowych – wirtualna rzeczywistość na imprezy.
Symulator VR Step, który wykorzystuje najnowszą technologię VR razem z goglami Oculus Rift przenosi nas do najróżniejszych rozgrywek. Użytkownicy symulatora VR mogą uczestniczyć w zabawach zimowych takich jak wirtualna bitwa na śnieżki. Oprócz tego mają możliwość uprawiania sportów zimowych.
Symulator 5D i Platforma 5D VR dostarczy sporą dawkę adrenaliny, ponieważ przenosi uczestników na zimowy rollercoaster jadący przez świąteczne i śnieżne krainy. Na symulator 5D VR wynajem możemy nałożyć świąteczną grafikę, aby wpasowała się w klimat imprezy świątecznej. Refleksomierz, inaczej nazywany trenażerem sprawdzi refleks zawodników, a szata graficzna w kolorach świątecznych dopełni zestaw impreza świąteczna.

Posiadamy kilka scenariuszy na wynajem atrakcji zimowych na event dla firmy. Na Państwa firmowej imprezie może stanąć symulator 5D VR oraz ruchoma platforma 9D VR. Wszystko przygotowane w klimacie świątecznym łącznie z grafiką, która będzie znajdowała się na atrakcjach zimowych na event lub w duchu sportów zimowych. Oprócz tego event firmowy lub event w centrum handlowym urozmaici symulator sań świętego Mikołaja, który dodatkowo wzbogaci aranżację.

Symulator 9D sportów zimowych wynajemsymulator sportów zimowych wynajem

Ruchoma platforma 9D zawiera różnego rodzaju projekcje związanych z wynajem atrakcji zimowych na event. Możemy wsiąść do wagoniku szalonej kolejki górskiej i podziwiać zimowe krajobrazy w Himalajach. Oprócz tego posiadamy lot paralotnią na Antarktydzie. A może zainteresuje Cię kolejka górska w lodówce? Symulator Vr wynajem posiada jeszcze bardzo wiele atrakcji zimowych na event.

Zapraszamy do kontaktu z nami, z pewnością znajdziemy coś na Twoją imprezę zimową!

Symulator VR wynajem

atrakcje dla firm zimowe wynajem

symulator zimowy wynajem

Wynajem symulatorów VR sportów zimowych i świątecznych na terenie całej Polski w miastach takich jak: Warszawa, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gorzów Wlkp, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Trójmiasto, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.